Závoz kontejneru na Malou Stranu

Že Malá Strana umí být neskonale krásná, o tom asi není třeba pochybovat. Ale že umí být v některých částech také skutečně malá, jsme se přesvědčili při jedné z našich posledních zakázek.

Jaké typy práce jsme pro klienta dělali?

  • Závoz kontejneru o objemu 10 metrů krychlových
  • Nakládka na počkání
  • Odvoz a likvidace odpadu

Jak práce proběhly?

V samém centru historické části Prahy, doslova pár kroků od Karlem Hašlerem vyzdvihovaných zámeckých schodů, prováděl klient rekonstrukci realizovanou oblíbenou firmou Strabag. Objednal si kontejner s nakládkou na počkání, kvůli čemuž bylo nutné nechat kontejner po celou dobu procesu na autě.

Nutno ovšem dodat, že cílovou destinací pro přistavení kontejneru byla velice úzká ulička – právě taková místa patří mezi ty nejnáročnější pro závoz. Ale i podobné služby bez problémů zvládáme – a navíc, máme rádi výzvy. Naši řidiči tak mohli zase jednou ukázat, že patří mezi špičku v oboru.

I přesto jsme však byli upřímně rádi, že celá operace probíhá ve velice brzkých ranních hodinách – bylo díky tomu totiž menší riziko, že budeme muset opakovaně uhýbat vozům dožadujícím se projetí uličkou, kde by se vedle nás už skutečně nic pojízdného nevešlo. To by celý proces komplikovalo a zpomalovalo.

O několik hodin později, v době, kdy už se Malá strana začala plnit turisty a místními, příležitostně i postavami jako ze slavných Nerudových povídek, jsme uličku „vyklidili“ a odpad odvezli na další třídění.

Fotografie z prací:

Plně naložená korba

Závoz kontejneru umíme i do úzkých uliček

Pracovat se začalo v brzkých ranních hodinách